kredyty pozabankowe

kredyty pozabankowe

Prawie każdego dnia jesteśmy tak zabiegani w robocie i domu, że coraz gorzej wygospodarować nam trochę czasu na robienie jakichkolwiek spraw urzędowych. Z tego powodu nesamowicie wyróżniamy takie usługi, które żądają od nas małego zaangażowania. Im mniej komplikacji i cennego czasu będzie to od nas wymagało, tym szybciej zgodzimy się skorzystać z przedstawionej oferty, kredyty pozabankowe

Nowym dużym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest kredyt na sms. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto ma co najmniej 20 lat. Górną granicą wiekową jest często 70 lat. Istotnym kryterium niezbędnym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę wypełnia się w prawdziwie ekspresowym tempie - musimy wysłać sms pod właściwy numer. W zawartości sms wpisujemy imię i nazwisko, nasz adres i kwotę pożyczki. Najczęściej w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszelkich potrzebnych informacji związanych z pożyczką.
Szybkość i łatwość w otrzymaniu pożyczki wiążą się z bardzo szybkimi procedurami weryfikacji naszych danych.

Jeśli pozytywnie je zaliczymy, gotówkę możemy otrzymać jeszcze w tym samym dniu. Na czym te formalności polegają? Może to być potwierdzenie poprzez konto bankowe. Przekazujemy ze swojego konta na wskazany numer konta minimalną kwotę pieniędzy, przykładowo złotówkę. W ten sposób sprawdza się, czy dane umieszczone we wniosku są tożsame z danymi właściciela konta bankowego. W tym momencie możemy liczyć na błyskawiczne przelanie pożyczki na nasze konto. Całkiem innym sposobem może być przesłanie faksem lub mailem kserokopii dwóch dokumentów tożsamości z fotografią i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli sprawdzenie tożsamości jest ostatecznym warunkiem, gotówka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu czasu liczonego w minutach od przesłania wniosku. Proces weryfikacji odbywa się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli uzyskać pieniądze w tej samej firmie, potrzebny będzie tylko kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być uzyskana nawet przed podpisaniem umowy. Forsę dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury zweryfikowanej tożsamości, a odpowiednie dokumenty do podpisania zostaną dostarczone do nas po wszystkim. W przypadku obcych instytucji specjalizujących się w takich pożyczkach musimy zachować bardzo dużą czujność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą popełnienia przestępstwa. Największym minusem takiej pożyczki jest bardzo wysokie oprocentowanie.

Website URL: http://facebook.com